Vieringen

Alles
Aloysius
Catharina
Nicolaas-Monica / Jacobus
Dominicus
Rafaël
Johannes-Bernardus
zaterdag 30 september, 12:00 uur - Aloysius
Eucharistieviering
Celebrant: Pater Schrama osa
zaterdag 30 september, 19:00 uur - Catharina
Eucharistieviering
Celebrant: Rector Kuipers
zondag 1 oktober, 09:30 uur - Aloysius
Woord- en gebedviering
Voorganger: Pastoor Boogers
zondag 1 oktober, 10:00 uur - Nicolaas-Monica / Jacobus
Woord- en gebedviering
Voorganger: Van Kessel
zondag 1 oktober, 10:00 uur - Dominicus
Bid & Breakfast
Viering van Bid & Breakfast op de Zesentwintigste Zondag door het jaar.
zondag 1 oktober, 10:30 uur - Catharina
Eucharistieviering
Celebrant: Rector Kuipers
zondag 1 oktober, 10:30 uur - Rafaël
Eucharistieviering
Celebrant: Pastor Swijnenberg
zondag 1 oktober, 11:00 uur - Johannes-Bernardus
Eucharistieviering met ziekenzalving
Voorganger: Pastoor Boogers
Koor: GerBerJan
met emeritus pastoraal werker Hans Harmsen. Opgeven voor de ziekenzalving kan nog vrijdagochtend 29 september tussen 10:00 en 12:00 uur (tel, 2880212) of bij Riet Bouwman (tel. 2884909)
zondag 1 oktober, 12:30 uur - Catharina
English Mass
Celebrant: Rector Kuipers
zondag 8 oktober, 10:00 uur - Dominicus
Woord- en communieviering
Voorganger: Beemer
Koor: Amor Vincit
Viering op de Zevenentwintigste Zondag door het jaar, met zang door kamerkoor Amor Vincit o.l.v. Michiel van Laarhoven; voorganger: Leny Beemer, lekendominicaan.
zondag 8 oktober, 11:00 uur - Johannes-Bernardus
Woord- en communieviering
Voorganger: Harmsen
Koor: Cantor
extra collecte voor Inloophuis het Knooppunt in Lunetten
zondag 15 oktober, 10:00 uur - Dominicus
Andreasviering
Voorganger: Borgman
Koor: Schola Dominicana
Viering van woord, gebed en zang op de Achtentwintigste Zondag door het jaar, m.m.v. de Schola Dominicana o.l.v. Leny Beemer; voorganger: Erik Borgman, lekendominicaan.
zondag 15 oktober, 10:30 uur - Johannes-Bernardus
Byzantijnse ritus
Voorganger: Brenninkmeijer
Koor: Wladimiskaja
met de Byzantijnse gemeenschap
zondag 22 oktober, 10:00 uur - Dominicus
Eucharistieviering
Celebrant: Essing o.p.
Koor: Amor Vincit
Viering op de Negenentwintigste Zondag door het jaar, m.m.v. kamerkoor Amor Vincit o.l.v. Michiel van Laarhoven; voorganger: Jozef Essing o.p.
zondag 22 oktober, 11:00 uur - Johannes-Bernardus
Woord- en communieviering
Voorganger: Gérard Martens
Koor: Cantors
extra collecte i.v.m. Missiezondag
zondag 29 oktober, 10:00 uur - Dominicus
Woord- en communieviering
Voorganger: Janssen
Koor: Cantors
Viering op de Dertigste Zondag door het jaar; voorganger: Lex Janssen, diaken.
zondag 29 oktober, 11:00 uur - Johannes-Bernardus
Eucharistieviering
Celebrant: Pastor Smits
Koor: Diversity
met de Surinaams - Antilliaanse Gemeenschap en Kindernevendienst
donderdag 2 november, 19:00 uur - Johannes-Bernardus
Allerzielen
Voorganger: Harmsen
Koor: GerBerJan
Gebedsdienst, m.m.v. Larissa Maes en Riet Bouwman
zondag 5 november, 11:00 uur - Johannes-Bernardus
Woord- en communieviering
Voorganger: Gérard Martens
Koor: Cantor
Laatste keer voorgaan van Gérard Martens in de Johannes - Bernardus

Doordeweekse Vieringen

Maandag
08.00 uur Aloysius
08.00 uur Klooster Cenakel
19.00 uur Catharina
1e maandag van de maand: 10:00 uur: Kapel
Barbarabegraafplaats
Dinsdag
08.00 uur Aloysius
08.00 uur Klooster Cenakel
09.00 uur Rafaëlkerk
09.30 uur  Dominicus – wereldwake
19.00 uur Catharina
Woensdag
08.00 uur Aloysius
08.00 uur Klooster Cenakel
1e woensdag van de maand: Rozenkrans om
19.00 uur in de Johannes-Bernardus.
Donderdag
08.00 uur Aloysius
08.00 uur Klooster Cenakel
09.00 uur Rafael
Vrijdag
08.00 uur Aloysius
08.00 uur Klooster Cenakel
09.00 uur Wederkomst des Heren
ochtendgebed
10:00 uur: Dominicus
18.00 uur Rafael: Ambrosiaanse vesper
19.00 uur Catharina
1e vrijdag van de maand:
10.00 uur Johannes Bernardus
1e en 3e vrijdag van de maand:
10:00 uur: San’Egidio, Catharinakathedraal
Zaterdag
08.00 uur Klooster Cenakel

 

Algemeen Contact

Adressen van de kerken

Aloysiuskerk
Adriaen van Ostadelaan 2

Sint Antoniuskerk
Kanaalstraat 198

Sint Augustinuskerk
Oudegracht 69

Sint Catharinakathedraal
& English Mass Utrecht
Lange Nieuwstraat 36

Sint Dominicuskerk
Palestrinastraat 1

Sint Jacobuskerk
Amsterdamsestraatweg 441a (Oranjekapel)

Johannes-Bernardus
Oranje Nassaulaan 2

Sint Nicolaas en Monicakerk
Boerhaaveplein 199

Sint Pauluskerk
Willem de Zwijgerplantsoen 19

Rafaëlkerk
Lichtenberchdreef 4

Wederkomst des Heren
Marco Pololaan 10 (“Buurthuis Bij Bosshardt”)

Parochiesecretariaat Utrecht

Adriaan van Ostadelaan 4
3581 AJ Utrecht

Openingstijden:
Maandag, Woensdag & Vrijdag: 09.00 – 12.00 uurDinsdag en Donderdag: 09.00 – 16.00 uur
Tel: 030 – 254 6147
E-mail: secretariaat@katholiekutrecht.nl