Vieringen

Hieronder ziet u per geloofsgemeenschap de zondagsvieringen.

Alles
Aloysius
Wederkomst des Heren
Jacobus
Johannes-Bernardus
Gertrudis
Nicolaas-Monica
Paulus
Rafaël
Dominicus
Antonius
Catharina
Joseph
Augustinus

Vieringen Aloysius

Aloysius

30 november en 1 december 1e zondag van de advent
18.00 uur: Boogers, cantor
9.30 uur: Boogers, gemengd koor

7 en 8 december 2e zondag van de advent
18.00 uur: Oostendorp, Mixtuur
9.30 uur: Rentinck, schola

14 en 15 december 3e zondag van de advent
18.00 uur: Smits, cantor
9.30 uur: Smits, gemengd koor

21 en 22 december 4e zondag van de advent
18.00 uur: Oostendorp, cantor
9.30 uur: Oostendorp, Mixtuur
16.00 uur: Volkskerstzang

di 24, wo 25 en do 26 december
di 18.00 uur: Martens, kinderkoor
di 20.30 uur: Martens, Mixtuur
di 23.00 uur: Boogers, gemengd koor
wo 10.30 uur:Boogers, Mixtuur
wo 15.00 uur: Kindje wiegen
do 9.30 uur: Oostendorp, schola

28 en 29 december
18.00 uur: Boogers, cantor
9.30 uur: Rentinck, cantor

31 december en 1 januari
17.00 uur: Boogers, cantor
10.30 uur: Rentinck, gemengd koor

4 en 5 januari
18.00 uur: Oostendorp, cantor
9.30 uur: Oostendorp, Mixtuur, gemengd koor en kinderkoor

11 en 12 januari
18.00 uur: Boogers, Mixtuur
9.30 uur: Boogers, schola

Vieringen Wederkomst des Heren

Wederkomst des Heren

Alle vieringen vinden plaats in de andere kerken.

Vieringen Jacobus

Jacobus

30 november
18.30 uur: Taizéviering

8 december 2e zondag van de advent
10.00 uur: Wissink, Cenakel (Sint Willibrordusstraat 34)

14 december
18.30 uur: Höfte

21 december
18.30 uur: Versteeg

di 24 december
18.00 uur: Gezinsviering, kinderkoor. Höfte en Zijlstra
20.00 uur Wissink, Cenakel (Sint Willibrordusstraat 34)

29 december
10.00 uur: Oecumenische viering. Knol en Zijlstra

di 31 december
18.30 uur: Koot

Vieringen Johannes-Bernardus

Johannes-Bernardus

30 november en 1 december 1e zondag van de advent
18.30 uur: Harmsen en Neven, oecumenische vesper, Marcus-Nicolaïcantorij en GerBerJan
11.00 uur: Smits, GerBerJan

7 en 8 december 2e zondag van de advent
18.30 uur: Taizeviering, samenzang
11.00 uur: Boogers, gelegenheidskoor

14 en 15 december 3e zondag van de advent
18.30 uur: Smit osa, Lunettenkoor
10.30 uur: Brenninkmeijer, Byzantijnse ritus, Wladimiskaja

21 en 22 december 4e zondag van de advent
18.30 uur: Smits, samenzang
11.00 uur: Rentinck, samenzang

di 24, wo 25 en do 26 december
di 19.00 uur: Harmsen, ad hoc koor
di 21.00 uur: Smit osa, GerBerJan
wo 11.00 uur: Smit osa, Surinaams-Antilliaanse viering, Diversity
do 10.30 uur: Brenninkmeijer, Byzantijnse ritus, Wladimiskaja

28 en 29 december
18.30 uur: Oostendorp, Lunettenkoor
11.00 uur: Oostendorp, samenzang

4 en 5 januari
18.30 uur: Taizeviering, samenzang
10.30 uur: Brenninkmeijer, Byzantijnse ritus, Wladimiskaja

11 en 12 januari
18.30 uur: Smit osa
11.00 uur: Smit osa

Vieringen Gertrudis

Gertrudis

Alle vieringen vinden plaats in de andere kerken.

Vieringen Nicolaas-Monica

Nicolaas-Monica

1 december 1e zondag van de advent
10.00 uur: Koper
11.30 uur: Spaanstalige viering

8 december 2e zondag van de advent
10.00 uur: Koper

15 december 3e zondag van de advent
10.00 uur: Went

22 december 4e zondag van de advent
10.00 uur: van Kessel
11.30: Spaanstalige viering

di 24 dec
20.00 uur:

29 december
10.00 uur:
11.30 uur: Spaanstalige viering

12 januari
10.00 uur:
11.30 uur: Spaanstalige viering

Vieringen Paulus

Paulus

1 december 1e zondag van de advent
10.30 uur: Smeets, kinderkoor

8 december 2e zondag van de advent
10.30 uur: Raedts, PJK

15 december 3e zondag van de advent
10.00 uur: Martens, dameskoor

22 december 4e zondag van de advent
10.30 uur: Hettinga, cantorij

di 24 dec en wo 25 dec
di 19.00 uur: Hettinga, kinderkoor
di 22.00 uur: Oostendorp en Hettinga, PJK en cantorij
wo 10.30 uur: Oostendorp en Hettinga, cantorij

29 december
10.30 uur: Martens, vijfde element

31 december
za 19.00 uur: Braakhuis, PJK

5 januari
10.30 uur: Koet, kinderkoor

12 januari
10.30 uur: Martens, PJK

Vieringen Rafaël

Rafaël

1 december 1e zondag van de advent
11.00 uur: Oostendorp

8 december 2e zondag van de advent
11.00 uur: Smits en Janssen

15 december 3e zondag van de advent
11.00 uur: Boogers

22 december 4e zondag van de advent
11.00 uur: Smits

di 24 en wo 25 december
di 20.00 uur: Smits
wo 11.00 uur: Smits

29 december
11.00 uur: Boogers

1 januari
11.00 uur: smits

5 januari
11.00 uur: Smits

12 januari
11.00 uur: Oostendorp

  • Elke vrijdagmiddag is er Kinderclub in de Rafael van 15.30 uur -17.00 uur.

Vieringen Dominicus

Dominicus

1 december 1e zondag van de advent
10.00 uur: Bid & Breakfast

8 december 2e zondag van de advent
10.00 uur: Beemer, Weerklank

15 december 3e zondag van de advent
10.00 uur: Bornhijm

22 december 4e zondag van de advent
10.00 uur: Vervaart

di 24 en wo 25 december
di 19.00 uur: gezinskerstviering
di 22.00 uur: Borgman, Weerklank
wo 10.00 uur: Beemer, cantorskwartet

29 december
10.0 uur: Tuin

Vieringen Antonius

Antonius

3 november
10.00 uur: van Mansfeld

10 november
10.00 uur: Rozema

17 november
10.00 uur: Holterhues

24 november
10.00 uur: Eijpe

1 december
10.00 uur: Kersemaekers

8 december
10.00 uur: Rozema

Vieringen Catharina

Catharina

30 november en 1 december 1e zondag van de advent
18.30 uur: Woorts
10.30 uur: Woorts
12.30 uur: English Mass, Woorts

7 en 8 december 2e zondag van de advent
18.30 uur: Schrama osa
10.30 uur: Schrama osa
12.30 uur: English Mass, John

14 en 15 december 3e zondag van de advent
18.30 uur: Kuipers en van der Steenstraeten
10.30 uur: Kuipers en van der Steenstraeten
12.30 uur: English Mass, Kuipers

21 en 22 december 4e zondag van de advent
18.30 uur: Boogers
10.30 uur: Boogers
12.30 uur: English Mass, Boogers

di 24, wo 25 en do 26 december
di 18.00 uur: Boogers
di 19.30 uur: Eijk en Boogers
di 22.00 uur: Eijk
wo 10.30 uur: Eijk
wo 12.30 uur: English Mass, Eijk
do 10.30 uur: Boogers

28 en 29 december
18.30 uur: Smits
10.30 uur: Smits
12.30 uur: English Mass, Smits

31 december en 1 januari
19.00 uur: Boogers
9.30 uur: Boogers

4 en 5 januari
18.30 uur: Boogers
9.30 uur: Boogers
12.30 uur: English Mass, Boogers

11 en 12 januari
18.30 uur: Kuipers
10.30 uur: Kuipers
12.30 uur: English Mass, Kuipers

  • Augustinus:
    Iedere zaterdag 12.00 uur weekendviering van de Augustinusgemeenschap in de kapel van de zusters.
    Elke eerste zaterdag van de maand ontmoeting met een eenvoudige lunch aansluitend in de koffiezaal van de Rozenstraat.

Vieringen Joseph

Joseph

Iedere woensdagmorgen om 09:30 uur gebedsviering. In de mei en oktober maand zal is er elke woensdagochtend om 09.30 uur een rozenkransgebed zijn.

Eerste vrijdag van de maand om 10:30 uur eucharistieviering

Elke eerste zaterdag van de maand eucharistieviering opgedragen aan Fatima om 9 uur.

Elke tweede vrijdag van de maand vespers door de Josephschola om 16:00 uur

Alle vieringen vinden plaats in de Josephkerk

Vieringen Augustinus

Augustinus

Wegens restauratiewerkzaamheden is de Augustinuskerk op het moment gesloten. De kerk zal pas weer gebruikt kunnen worden nadat door deskundigen de stabiliteit van het gewelf is beoordeeld en er voor kerkgangers geen risico bestaat. Alle vieringen vinden plaats op de gebruikelijke tijden, maar op andere locaties:

  • Voor de Hoogmis van zondag om 10.30 uur sluiten wij ons aan bij de viering in de St. Catharinakathedraal, Lange Nieuwstraat 36.
  • De Engelse mis vindt daar ook plaats, om 12.30.
  • De missen door de week, van maandag tot en met vrijdag, steeds om 12.30 uur, in de kapel van de zusters Augustinessen in de Waterstraat, ingang Oudegracht.
  • De mis op zaterdag om 12.00 uur, in dezelfde kapel.
  • Elke eerste zaterdag van de maand ontmoeting met een eenvoudige lunch aansluitend in de koffiezaal van de Rozenstraat.

Wekelijkse Vieringen

Maandag
8:00 uurAloysius
8:00 uurKlooster Cenakel
12:30 uurKapel zusters  Waterstraat
19.00 uurCatharina
  
1e maandag van de maand: 10:00 uur: Kapel Barbarabegraafplaats
  
Dinsdag
8:00 uurAloysius
8:00 uurKlooster Cenakel
10:00 uurAloysius
12:30 uurKapel zusters  Waterstraat
19.00 uurCatharina
  
Woensdag
8:00 uurAloysius
8:00 uurKlooster Cenakel
9:30 uurJoseph
12:30 uurKapel zusters Waterstraat
18:30 uurCatharina: Rozenkrans
19:00 uurCatharina
19:00 uurGertrudis
19:00 uurAntonius: Vesper (vervalt in juni, juli en augustus)
  
Op de woensdagen in de 40-dagentijd is er een Oecumenische vesper om 19:00 uur afwisselend voorgegaan door een dominee en pastor Hans Harmsen.

3e woensdag van de maand: Rozenkrans om 19:00 uur in de Johannes Bernardus. In de Mariamaanden (mei en oktober) is het Rozenkrans gebed elke woensdag om 19.00 uur.

  
Donderdag
8:00 uurAloysius
8:00 uurKlooster Cenakel
9:00 uurRafael
12:30 uurKapel zusters Waterstraat
19.00 uurCatharina
  
1e en 3e donderdag van de maand: 19:00 uur: Dominicus Wereldwake
  
Vrijdag
8:00 uurAloysius
8:00 uurKlooster Cenakel
9:00 uurWederkomst des Heren – ochtendgebed
10:00 uurAloysius
12:30 uurKapel zusters Waterstraat
18:00 uurAntonius: gregoriaanse vesper
19.00 uurCatharina
  
1e vrijdag van de maand
10:30 uurJacobus
10:00 uurJohannes Bernardus
10:30 uurJoseph
10:00 uurDominicus
  
3e en 5e van de maand: 10:00 uur: Johannes Bernardus
2e van de maand: 16:00 uur, kleine viering Josephkerk
1e en 3e van de maand: 19:30 uur: San’Egidio Kapel zusters Waterstraat
 
Zaterdag
8:00 uurKlooster Cenakel
11:15 uurNoodkapel Voorportaal: Rozenkrans
12:00 uurKapel zusters Waterstraat
18.30 uurCatharina

Algemeen Contact

Parochiesecretariaat Utrecht

Adriaan van Ostadelaan 4
3581 AJ Utrecht

Openingstijden:
Maandag – Donderdag: 09.00 – 16.00 uur
Vrijdag: 09.00 – 12.00 uur
Tel: 030 – 254 6147
E-mail: secretariaat@katholiekutrecht.nl