Vieringen Johannes-Bernardus

11 en 12 januari
18.30 uur: Smit osa, Lunettenkoor
11.00 uur: Smit osa, GerBerJan

18 en 19 januari
18.30 uur: Boogers, samenzang
10.30 uur: Brenninkmeijer, Byzantijnse ritus, Wladimiskaja

25 en 26 januari
18.30 uur: Oecumenische vesper, Harmsen en Ds. Koops, Nocolaïcantorij en JoBzangers
11.00 uur: Smits, Surinaams-Antilliaanse viering, Diversity

1 en 2 februari
18.30 uur: Taizeviering, samenzang
11.00 uur: Martens, GerBerJan

8 en 9 februari
18.30 uur: Smit osa, Lunettenkoor
11.00 uur: Smit osa, gelegenheidskoor

15 en 16 februari
18.30 uur: Boogers, samenzang
10.30 uur: Brenninkmeijer, Byzantijnse ritus, Wladimiskaja

22 en 23 februari
18.30 uur: Smits, Lunettenkoor
11.00 uur: Smit osa, Surinaams-Antilliaanse viering, Diversity

26 februari – Aswoensdag
19.00 uur: Harmsen en Rentinck

29 februari en 1 maart
18.30 uur: Harmsen, samenzang
11.00 uur: Smits, GerBerJan

7 en 8 maart
18.30 uur: Taizeviering
11.00 uur: Boogers, gelegenheidskoor

Wekelijkse Vieringen

Maandag
8:00 uurAloysius
8:00 uurKlooster Cenakel
12:30 uurKapel zusters  Waterstraat
19.00 uurCatharina
  
1e maandag van de maand: 10:00 uur: Kapel Barbarabegraafplaats
  
Dinsdag
8:00 uurAloysius
8:00 uurKlooster Cenakel
10:00 uurAloysius
12:30 uurKapel zusters  Waterstraat
19.00 uurCatharina
  
Woensdag
8:00 uurAloysius
8:00 uurKlooster Cenakel
9:30 uurJoseph
12:30 uurKapel zusters Waterstraat
18:30 uurCatharina: Rozenkrans
19:00 uurCatharina
19:00 uurGertrudis
19:00 uurAntonius: Vesper (vervalt in juni, juli en augustus)
  
Op de woensdagen in de 40-dagentijd is er een Oecumenische vesper om 19:00 uur afwisselend voorgegaan door een dominee en pastor Hans Harmsen.

3e woensdag van de maand: Rozenkrans om 19:00 uur in de Johannes Bernardus. In de Mariamaanden (mei en oktober) is het Rozenkrans gebed elke woensdag om 19.00 uur.

  
Donderdag
8:00 uurAloysius
8:00 uurKlooster Cenakel
9:00 uurRafael
12:30 uurKapel zusters Waterstraat
19.00 uurCatharina
  
1e en 3e donderdag van de maand: 19:00 uur: Dominicus Wereldwake
1e en 3e van de maand: 19:30 uur: San’Egidio Kapel zusters Waterstraat
  
Vrijdag
8:00 uurAloysius
8:00 uurKlooster Cenakel
9:00 uurWederkomst des Heren – ochtendgebed
10:00 uurAloysius
12:30 uurKapel zusters Waterstraat
18:00 uurAntonius: gregoriaanse vesper
19.00 uurCatharina
  
1e vrijdag van de maand
10:30 uurJacobus
10:00 uurJohannes Bernardus
10:30 uurJoseph
10:00 uurDominicus
  
3e en 5e van de maand: 10:00 uur: Johannes Bernardus
2e van de maand: 16:00 uur, kleine viering Josephkerk
 
Zaterdag
8:00 uurKlooster Cenakel
11:15 uurNoodkapel Voorportaal: Rozenkrans
12:00 uurKapel zusters Waterstraat
18.30 uurCatharina
  
1e zaterdag van de maand: eucharistieviering opgedragen aan Fatima om 9.00 uur in de Josephkerk.

Algemeen Contact

Parochiesecretariaat Utrecht

Adriaan van Ostadelaan 4
3581 AJ Utrecht

Openingstijden:
Maandag – Donderdag: 09.00 – 16.00 uur
Vrijdag: 09.00 – 12.00 uur
Tel: 030 – 254 6147
E-mail: secretariaat@katholiekutrecht.nl