Vacature: Gastvrije vrijwilligers gezocht

KERKEN KIJKEN UTRECHT ZOEKT GASTVRIJE VRIJWILLIGERS

Ben jij gastvrij ingesteld en lijkt het je leuk om bezoekers te ontvangen en rond te leiden in één van de kerken in het centrum van Utrecht? Meld je dan aan om ons team te versterken deze zomer.

Elke zomer verzorgt Kerken Kijken Utrecht de openstelling van 12 Utrechtse binnenstadskerken voor publiek, met als doel de culturele rijkdom van deze kerkgebouwen te tonen. Dit cultuurhistorische project zou niet mogelijk zijn zonder de vrijwillige inzet van onze gastvrije gidsen. Voor het nieuwe seizoen (25 juni t/m 14 september 2019) zijn wij op zoek naar enthousiaste vrijwilligers om ons team te ondersteunen.

Wat vragen wij van je?

  • Als visitekaartje van Kerken Kijken Utrecht verwelkom je toeristen en overige bezoekers in één van de deelnemende kerken (de kerk waar je gaat werken en de dagdelen waarop, worden in overleg vastgesteld);
  • Je beantwoordt vragen en leidt bezoekers eventueel rond door de kerk, waarbij je ze meer vertelt over de historie van het kerkgebouw en het interieur. Het is handig als je een woordje over de grens spreekt (maar geen vereiste);
  • Je maakt deel uit van een team dat je cultuurhistorisch interesse en gastvrije instelling deelt;
  • Je bent minstens één dagdeel per week (di-za) beschikbaar in de periode van 25 juni t/m 14 september (uitgezonderd een eventuele vakantieperiode).

Wat vind je bij ons?

  • Werken met een gezellig team;
  • De mogelijkheid je kennis op cultuurhistorisch gebied uit te breiden en te delen met bezoekers;
  • Bijwonen feestelijke openings- en sluitingsbijeenkomst;
  • Deelname aan excursie en in het winterseizoen diverse lezingen;
  • Een mooie toevoeging aan je CV, met getuigschrift indien gewenst.

Spreekt het bovenstaande je aan? Meld je dan aan via www.kerkenkijken.nl